logotyp-metanoia-maria-rozwadowska


O mnie

Odkąd pamiętam, poszukuję odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi, ich wzajemnych relacji, trudności tam, gdzie kochamy najbardziej. Poszukiwania zaczęłam na uczelni i tak zostałam doktorem psychologii społecznej na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej. Pracę doktorską pisałam z zakresu bliskich związków kobiet i mężczyzn.

Głębsze i uzdrawiające odpowiedzi dotyczące wzajemnych relacji, przyszły do mnie w Szkole Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Od 4 lat doświadczam skutecznej i uzdrawiającej pracy w tzw. „polu morfogenetycznym”. Uczyłam się u najbliższych współpracowników Berta i Sophie Hellinger – Gerharda Walpera i Wolfganga Deußera. Moimi nauczycielami w rozwoju osobistym byli także Gabriele Orr, Gregg Braden i Jim Self. Jestem certyfikowaną terapeutką ustawień systemowych, Terapeutką Reiki oraz Theta Healing.

Pracuje głównie z kobietami w tematach związanych z macierzyństwem, seksualnością i relacjami.
Prowadzę Kręgi Kobiet, a także warsztaty dla kobiet oraz mam. Uwielbiam patrzeć jak siła kobiecej wspólnoty działa cuda i sama w sobie uzdrawia.

W pracy łączę narzędzia terapeutyczne takie jak: metoda ustawień systemowych, Kroniki Akaszy, Odczyt Planu DuszyⓇ, medytacje w stanie theta, koherencja serca, ćwiczenia z elementami tao i gimnastyki słowiańskiej, taniec intuicyjny.

Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki dzieci: Tadzia, Zosi, Hani i nienarodzonej Oleńki.


metanoja-maria-rozwadowska-favicon

Metanoja

Miejsce, które powstało z miłości do
świadomości

Rozwój i stawianie kolejnych kroczków na drodze poszerzania świadomości, jest dla mnie najpiękniejszą drogą ewolucji, jaką możemy kroczyć tu na ziemi jako jednostka i jako ludzkość.

Skąd nazwa „Metanoja”?

Z terminem metanoja mogliście spotkać się w Biblii. W teologii chrześcijańskiej oznacza nawrócenie, zmianę myślenia, postępowania oraz samorozumienia. W języku greckim metanoja jest radykalną odnową życia.

Dla mnie metanoja to powrót do światła. Światło przynosi świadomość i wiedzę. To, co pozostaje w cieniu, pozostanie ciężarem.

Rozświetlanie cieni, oznacza przemianę ducha, sfery mentalnej, a w konsekwencji także fizycznej. Polega na głębokim samopoznaniu, uzdrowieniu, a także uzmysłowieniu sobie, kim jesteśmy z perspektywy rdzenia Istoty oraz z perspektywy osobowej. Jaki płaszcz przywdzieliśmy inkarnując na ziemi, jakie programy, myśli i przekonania uznaliśmy za swoje? Co kieruje naszym życiem i  dlaczego zachowujemy się lub czujemy w określony sposób?

Przemiana świadomości przynosi zrozumienie tego, kim jestem. Jest kluczem do życia w odwadze, w harmonijnych relacjach, zgodnie ze swoja własną drogą duszy.

Wiedza o sobie jest odwrotnością leku, frustracji i szukaniu odpowiedzi „na zewnątrz”.

Pozwala doświadczyć miłości, światła i pełni człowieczeństwa.

Zapraszam Was do Świata Metanoi!

Sesje Indywidulane

Podczas sesji indywidualnej, pracujemy z dowolnie przez Ciebie wybranym tematem.

Otrzymujesz przestrzeń Tylko dla siebie. Masz czas, aby dopytywać i dzielić się wątpliwościami.
Zaletą sesji pracy we dwoje, jest zapewnienie stuprocentowej intymności i dyskrecji.


dr-maria-rozwadowska-sesje-indywidualne-kroniki-akaszy-ustawienia-systemowe-odczyt-planu-duszy-umow-spotkanie

Decydując się na sesję, nie musisz wiedzieć jaką metodą chcesz pracować. Podczas rozmowy wspólnie dobierzemy narzędzia, aby najskuteczniej wsparły Cię w dotarciu do źródła trudności.

„Jedynym sposobem otrzymania bezwarunkowej miłości i akceptacji jest zanurzenie się w głąb siebie”.

~L. Jacobson

Wykorzystując wiedzę z podświadomości, a także wiedzę z pola, rozpoznajemy pierwotne przyczyny, a także głębszy sens wyzwań, przed którymi stajesz.

Świadomość prawdziwego źródła problemu najczęściej sama w sobie przynosi uzdrowienie, a transformacja niesłużących myśli, tkwiących w podświadomości, pomaga poczuć lekkość i rozkwitnąć w danym obszarze życia.

Sesja trwa ok 1,5 h


Warsztaty

Praca warsztatowa jest głęboko transformująca, ale wymaga odwagi.

Podczas pracy warsztatowej wiele dajesz, a także dostajesz od innych, poprzez współodczuwanie oraz doświadczanie ich pola. Uczysz się dawać i brać miłość.

Uwielbiam patrzeć jak siła wspólnoty działa cuda i sama w sobie uzdrawia <3.

Zobacz najbliższe warsztaty:


metanoja-maria-rozwadowska-favicon

Świadoma Kobiecość – RELACJE I S3KSUALNOŚĆ

CertyfikatyKontakt

Jeśli chcesz zapisać się na bezpłatną rozmowę sprawdzającą dotyczacą programu „W DUSZY TO MAM – odkryj swoje pozamacieżyńskie powołanie” lub sesję indywidualną metodą ustawień, napisz przez poniższy formularz lub na adres metanoja.mariarozwadowska@gmail.com

Daj mi znać! Czekam na kontakt od Ciebie:)WiedzaCZY TWOJA DUSZA MA SWÓJ PLAN?

Czy istnieje „cel duszy”? Jak…


Dla Terapeutów Ustawień i nie tylko.

Co robić, gdy klinet nie…


metanoja-maria-rozwadowska-favicon

Świadoma Kobiecość – RELACJE I S3KSUALNOŚĆ

Dla kobiet, które czują, że…


warsztaty-metanoja-maria-rozwadowska

Świadoma Kobiecość

Warsztaty dla czułych i odważnych…


metanoja-maria-rozwadowska-koherencja-serca

Koherencja Serca – jak rozmawiać z sercem?

Medytacja koherencji serca, to jedna…


Krąg Kobiet

Krąg to miejsce ogromnego zaufania…