logotyp-metanoia-maria-rozwadowska
OPINIE

Wasze słowa...

PO PROGRAMIE MENTORIGNOWYM W DUSZY TO MAM

"Ten program jest genialny! Logiczny ciąg pracy z przodkami, wewnętrzna dziewczynką i głęboka praca z talentami, wszystko ma swój głęboki sens i jest super ułożone i zebrane w całość. Widać, że włożyłaś w program kupę pracy i serca, jest Twój, ale czuje, że to, co stworzyłaś jest podyktowane z góry”. „Przez ostatnie tyg. trwania programu, mam energię na zupełnie innym poziomie. Kiedy ktoś pyta, jak się czuje mówię, że czuję się super. Dawno tak nie odpowiadałam.”

Gabrysia
Co mówi Gabriela o programie

„To było wspaniale przeżycie. Choć nie jestem gotowa go kończyć. Ustawienia bardzo mocne i wzruszające. Zmiany poczułam już podczas pierwszych dni świat i spotkań rodzinnych. Moja córka przytuliła się do mnie pierwszy raz od roku. Wreszcie robie rzeczy, które mnie cieszą".

Joanna
Zobacz co mówi Joanna o programie

„Ten program to był początek wielkich zmian. Czuje, że moja świadomość poszerzyła się kilkukrotnie. Wszystko, co umieściłam na papierze, spełniło się! Zmiany te przełożyły się na moją energię, relacje z rodziną i otoczeniem. Odczuwam bezpieczeństwo, akceptację i prawdziwe szczęście. 🌟 Zdecydowanie polecam tę podróż innym. To nie tylko podróż samorozwoju, ale także odkrywania własnej siły i potencjału. Polecam każdemu, kto pragnie autentycznego rozwoju i pełni życia. 💖✨”

Ewelina
Co mówi Ewelina o programie

"Program Marysi bardzo mi pomógł. Polecam go każdej Mamie, która potrzebuje głębiej spojrzeć na swoje życie i odnaleźć swoje powołanie.”

Michalina
Co mówi Misia o programie

„Przypominałam sobie kim jestem, o czym zapominałam przez całe życie”

Karolina
Zobacz co mówi Karolina o programie

Opinie po sesjach indywidualnych

Opinie po warsztatach

„Na początku nie chciało mi się jechać na warsztaty 'Świadoma Mama'. Weekend bez dzieci, a jednak o nich... Ale poczułam impuls i ruszyłam w drogę 350 km. Podczas warsztatu ku mojemu zaskoczeniu spotkałam się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, co pozwoliło mi na podjecie ważnej decyzji życiowej z pozycji dorosłego, a z którą borykałam się od długiego czasu. Piękny proces przy wsparciu wspanialej Kobiety! Dziękuję Ci Mario za cudowny wspólny czas, mądre, dojrzale wsparcie i zaufanie :)”.

Magdalena

„Warsztaty były dla mnie głębokim, osobistym przeżyciem. Jestem całkiem zielona w temacie ustawień, wiec samo doświadczenie tej energii, tak namacalnie, było magiczne i zaskakujące. Otworzyłam oczy na silną miłość, która mnie otacza, którą dostałam, dostaję i rozdaję, ale często nie dostrzegam. Dostałam kilka ważnych rewelacji, które myślę, że już będą mnie na stałe prowadzić. Bardzo mi się spodobała atmosfera pełnego zaufania i życzliwości, mimo tego, że nikogo nie znałam. Jestem mega wdzięczna za te warsztaty. Za wybraną tematykę, za spokój Marysi i dobry flow, za luz, śmiechy i dystans (mimo jej dużej pewności i zaangażowania)”.

Zofia

Zapisz się na listę OCZEKUJĄCYCH VIP