logotyp-metanoia-maria-rozwadowska

Świadoma Mama

Kochana Kobieto, Mamo swoich dzieci!

Stworzyłam ten warsztat z myślą o nas, zwyczajnych mamach, którym czasami trudno jest doświadczyć swojej naturalnej, wrodzonej mocy. Zostałyśmy nią obdarowane jako dziewczynki w chwili narodzin. Moc ta sprawia, że potrafimy kreować życie, tworzyć rodzinne ciepło i dzielić się miłością z innymi. Sprawia, że WIEMY, co jest właściwe dla nas i dla naszych dzieci. Zapomniałyśmy, że mamy taką moc, bo uwierzyłyśmy w całą paletę przekonań na temat tego, kim jesteśmy, czym jest macierzyństwo i jak „powinno się” wychowywać dzieci. Słuchamy nie swoich pomysłów na to, jak chcemy, by wyglądało nasze życie, tracąc kontakt z głęboką intuicją, wewnętrzną siłą i tym, co w nas pierwotne.

Warsztat powstał po to, abyśmy odnalazły w sobie to, co nas uskrzydla i zasila, niosąc poczucie wewnętrznej pewności i świadomości, co jest dobre dla nas, naszych dzieci i dla naszej rodziny. 

warsztaty-swiadoma-mama-dr-maria-rozwadowska

Podczas dwóch intensywnych dni:

  • Poznacie narzędzia, dzięki którym skontaktujecie się ze swoim ciałem, duszą i intuicją, odkrywając naturalne poczucie stabilizacji, siły i spokoju.
  • Dzięki pracy w polu rozpoznamy nieświadome trudności i blokady, które mogą uniemożliwiać nam pełne otwarcie na miłość do siebie i do naszych dzieci. Popatrzymy na dynamiki wpływające na relacje z dziećmi.
  • Przejdziecie przez ćwiczenia i medytacje, które wesprą nas w nauce czułości i łagodności wobec siebie, skupiając się na miejscach, które najbardziej potrzebują naszej uwagi i opieki.

A także …

  • Będziemy otwarcie rozmawiać, tańczyć, płakać, ćwiczyć, wracać do swoich dzieci, bliskich, do siebie.

CZY TEN WARSZTAT JEST NA PEWNO DLA MNIE?

  • Jeśli tematy macierzyństwa są Ci bliskie, planujesz lub pragniesz mieć dzieci albo chciałabyś wejśc w glębszą relację ze swoim wewnetrzym dzieckiem, ten warsztat jest dla Ciebie! 
  • Jeśli tego typu warsztat to dla Ciebie nowość, zapraszam Cię szczególnie gorąco:). Każda metoda którą będziemy stosować (metoda ustawień, taniec, medytacje, ćwiczenia, itp.) jest bardzo intuicyjna. Jeśli w pełni otworzycie się na jej działanie, szczególnie mocno możecie doświadczyć zmiany.
  • Jęsli już kiedyś byłaś na moich warsztatch lub na podobnych, daj znać i wpadaj koniecznie. Wasze doświadczenie jest piękną pomocą we wspólnej pracy. Co więcej może stanowić dla Was znaczące dopełnienie tego, co robiłyście do tej pory.

poniżej kilka słów o warsztatach:

Zaproszenie Świadoma Mama

Zapisz się na listę OCZEKUJĄCYCH VIP