logotyp-metanoia-maria-rozwadowska

Ostatnie wpisy

Tematy

„Warsztaty były dla mnie głębokim, osobistym przeżyciem. Jestem całkiem zielona w temacie ustawień, wiec samo doświadczenie tej energii tak namacalnie było magiczne i zaskakujące. Otworzyłam oczy na silną miłość, która mnie otacza, którą dostałam, dostaję i rozdaję, ale często nie dostrzegam. Zapisałam się na warsztaty (i zaczynałam każde ćwiczenie) spodziewając się odpowiedzi na konkretne pytania. Ale za każdym razem zdawałam sobie sprawę, że odpowiedź pojawia się gdzie indziej, bo pytanie powinno być inaczej zadane. To było najpiękniejsze!

Dostałam kilka ważnych rewelacji, które myślę, że już będą mnie na stałe prowadzić . Pojawiły się one podczas najmniej oczekiwanych momentów podczas warsztatów.

Bardzo mi się spodobała atmosfera pełnego zaufania i życzliwości, mimo tego, że nikogo nie znałam. Piękne było w tak ewidentny sposób widzieć / poczuć sercem siebie w korelacji z tymi najbliższymi. Jestem mega wdzięczna za te warsztaty. Za wybraną tematykę, za spokój Marysi i dobry flow, za luz, śmiechy i dystans (mimo jej dużej pewności i zaangażowania)”.

Możesz udostępnić ten wpis:

Zachęcam do udziału w dyskusji poniżej!